درباره وبلاگ


fly sky fun you سلام دنیا world space خبر news ایران جمهوری اسلامی رییس جمهور iran هسته پول موفقیت آرامش
آخرین مطالب
آرشيو وبلاگ
پیوندهای روزانه
نويسندگان


ورود اعضا:

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 4
بازدید دیروز : 9
بازدید هفته : 4
بازدید ماه : 254
بازدید کل : 5430
تعداد مطالب : 16
تعداد نظرات : 3
تعداد آنلاین : 1FLYing in the SKY
ما اومدیم اینجا تا از بالا به دنیا نگاه کنیمFLYing in the SKY
لیست در ادامه مطلبhttp://www.willweaverbooks.com/images/Writers-have-to-read.jpg

 ادامه مطلب ...


برچسب:, :: ::  نويسنده : Great mystic

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgبرای دیدن بقیه تصاویر به ادامه مطلب بروید

توماس باربی، عکاس خلاق آمریکایی یکی از پدیده های عکاسی سورئال است که بدون استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری و با ترکیب دو یا چند عکس معمولی، کلاژی از دنیای غیرواقعی به وجود می آورد.

حضور انور شما دوستان پرشین استار خصوصا کسانیکه دستی بر آتش هنر دارند عرض شود که سورئالیست ها از هر قماش فیلمساز؛ نویسنده یا نقاش که باشند حق بزرگی گردن به وجد آوردن ما دارند. هرچند این به وجد آمدن٬ می تواند در عکس یا تابلوی نقاشی چند ثانیه و در فیلم بیشتر طول بکشد و بعد فروکش کند اما همین چند ثانیه و دقیقه می تواند تجربه یک حس عجیب و البته تازه باشد.

توماس باربی هم یکی از عکاسان جماعت سورئال هاست. عکاسی که حسی شبیه معلق بودن را می شود با تماشای عکس هایش تجربه کرد. هرچند خودش گفته با وجود اینکه تمام دوران نوجوانی و جوانی اش دلش می خواسته به یکی از عکاسان بزرگ جهان تبدیل شود٬ اما هیچ فکرش را نمی کرد که روزی جزو دار و دسته سورئال ها به حساب بیاید.

توماس باربی متولد 1957 در گینه است. اما او فقط در گینه به دنیا آمد. توماس شش ماهه بود که پدر و مادرش بی خیال ماجراجویی شان در گینه شدند و سر از آپارتمانی در ژنو در آوردند اما توماس هم درست مثل همه آدم ها آرزوهای پدر و مادرش را نقش بر آب کرد و از 13سالگی نقاشی را به شکل حرفه ای شروع کرد و اولین نمایشگاه انفرادی نقاشی اش را در 16 سالگی برگزار کرد.

اما توماس به این قانع نشد و در اوایل جوانی قلم مو و رنگ را کنار گذاشت و دوربین عکاسی به دست گرفت و به هوای عکاسی به تمام دنیا سفر کرد. حالا توماس 56 ساله یکی از عکاسان شناخته شده این سبک است. عکاسی که در نمایشگاه سورئالیست ها به مناسبت بیست و چهارمین سال مرگ دالی در اسپانیا٬ بخش ویژه ای را به عکس هایش اختصاص داده اند. عکس هایی که آدم دلش می خواهد یکی از آدم های معلق داخل عکس باشد و با آنها پرواز کند ...ادامه مطلب ...


برچسب:, :: ::  نويسنده : Great mystic

تنها 9 سال دیگر خودروها پرواز خواهند کرد، برای تعطیلات به ماه سفر خواهیم کرد، واقعیت افزوده بخشی روزمره از زندگی ما خواهد شد و رایانه‌هایی با توان پردازشی مغز انسان تولید خواهند شد! پیش‌بینی شما چیست؟

برای این که ببینید تاچه اندازه پیش بینی شما درست بوده به ادامه مطلب برویدجهان را در سال 2020 چطور تصور می‌کنید؟ادامه مطلب ...


برچسب:, :: ::  نويسنده : Great mystic
 
 

فکر می‌کنید زندگی بشر در سال 2020 چه تفاوت‌هایی با زندگی امروز خواهد داشت؟

پس اگر جواب سوال رانمیدانید به ادامه مطلب بروید....

پا‌به‌پاي علم در‌ جاده فردا

 ادامه مطلب ...


برچسب:, :: ::  نويسنده : Great mystic

در طول مدت روز شايد زمان‌هايي پيش بيايد که شما احساس خستگي مفرط کنيد و سعي کنيد با نوشيدن قهوه، چاي و يا نوشابه‌هاي انرژي‌زا، انرژي از دست رفته خود را بدست آوريد. اکنون زمان آن رسيده که با موادغذايي طبيعي انرژي‌زا آشنا شويد و روزتان را با خوردن آنها، پُر انرژي ادامه دهيد.

مخلوط آب و ليمو

 

آب ليموي تازه را در يک ليوان آب خنک بريزيد و H2O ساده را تبديل به يک نوشيدني انرژي‌زا کنيد. محلول الکتروليتي که براي سلول‌ها به ....ادامه مطلب بروید

 

 

 ادامه مطلب ...


برچسب:, :: ::  نويسنده : Great mystic

Italy

ایتالیا

عکس اماکن ديدني از 4 گوشه جهانبرچسب:Italy ایتالیا, :: ::  نويسنده : Great mystic

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد